Spis terapeutów

Certyfikowani terapeuci szkolenia TCK, którzy zdali egzamin teoretyczny i praktyczny organizowany przez Centrum Polarity w Warszawie i uzyskali Certyfikat Terapeuty Craniosacral/Polarity Associates of Montreal wydany przez dr Andreę Axt

dr Piotr Godek
Warszawa
T: (22) 692 72 50
E: piotr.godek@craniosacral.pl

dr Grażyna Walasek
Warszawa
M: 503 712 722
E: walasekgrazyna@gmail.com

Henryk Dyczek
Toruń - Przysiek
T: (56) 678 93 43
E: ginko@man.torun.pl

Jolanta Szyszło
Białystok
T: (85) 741 47 66 (po godz. 20.00)
M: 608 192 297
E: sz.jolanta@wp.pl

mgr Justyna Sadowska
mgr rehabilitacji
Dębno k/Gorzowa Wlk.
M: 793 733 929
E: justynacranio@gmail.com
W: www.craniosacralterapia.pl

Robert Czaban
Warszawa
M: 501 050 506
E: robertczaban@wp.pl
W: www.robertczaban.pl

Barbara Budyn-Galea
Piaseczno/k.W-wy, Magdalenka, Lesznowola
M: 502 629 898

Magdalena Pawlak
Poznań
M: 606 643 116
E: kontakt@fizjorest.pl
W: www.fizjorest.pl

Grażyna Małgorzata Zalewska
Pułtusk
M: 604 056 903
E: g.malgosia.zalewska@wp.pl

Elżbieta Kucharska
Wrocław
M: 695 560 128

Małgorzata Maria Cieślak
Gdańsk
M: 691 777 010

mgr Weronika Kanik
Kraków
M: 793 620 932

mgr Sonia Jarzombek-Ziemiańska
Bytom
M: 608 224 515

Andrzej Niemczyk
mgr fizjoterapii
Łódź
M: 606 641 443
E: andrzejniemczyk@tlen.pl
W: www.terapia.sos.pl

Julia Popcowa
Warszawa
M: 601 289 813

Monika Dobrowolska
Warszawa
M: 602 351 548

mgr Aneta Gutowska
Katowice
M: 502 180 248

mgr Sylwia Romanowska
specjalista fizjoterapii
Tarnowskie Góry
M: 698 656 133
E: sylwia.romanowska@gmail.com

mgr Bogusława Łagosz
psychoterapeuta, pedagog
Cieszyn
M: 885 154 444
E: biuro@vita-fiore.pl
W: www.vita-fiore.pl

Pozostali absolwenci, którzy uzyskali dyplom ukończenia całego szkolenia TCK potwierdzony przez instruktorów: dr Grażynę Walasek i mgr Justynę Sadowską

Jolanta Karolkow-Niedźwiecka
M: 696 256 487
E: yola888@interia.pl

Katarzyna Toffel
Warszawa
M: 502 037 153
E: k.toffel@oddechzycia.pl

Małgorzata Krupińska
Józefów k/Warszawy
M: 501 779 090
E: malgorzata.krupinska@wp.pl

Agata Turkiewicz
lek. dentysta
Warszawa
M: 602 255 200
E: agataturkiewicz@gmail.com

Grażyna Sokołowska
Bydgoszcz
M: 608 655 375
E: polex@poczta.onet.pl

Wanda Miler
Gdynia
M: 695 824 211
E: wmiler@wp.pl

Jerzy Kluczny
Bielsko Biała
M: 500 166 978
E: jerzy.kluczny@gmail.com

Tadeusz Kloch
Józefów-Michalin k/Warszawy

mgr Anna Sankowska
pedagog, logopeda
Warszawa
M: 505 023 284
E: hsan@tlen.pl

Ewa Frelek
refleksolog twarzy
Warszawa
M: 601 802 066
E: ewa.frelek@meridiana.com.pl
W: www.meridiana.com.pl

Elżbieta Bartczak
Inowrocław
M: 605 032 296
E: elabart1@vp.pl

Agnieszka Śliwka
refleksolog
Poznań
M: 606 361 631
E: sliwka.kontakt@wp.pl

Dorota Kmita
terapeuta, odnowa biologiczna twarzy i ciała
Szczecin
M: 609 681 109
E: dkmita@hotmail.com

Agnieszka Sylwia Pisula
Pedagog specjalny
Łódź
M: 502 459 660
E: a.s.pisula@gmail.com